Boldog összevisszaság
Dolgozunk a "zöld kártyán" (későbbiekben külön bejegyzést érdemel majd), megvan már (a NIE számon kívül) az új, spanyol bankszámlánk (két napon belül volt bankkártyánk is), és megtörtént az állandó lakcím bejelentése is. Több ajánlatból kell majd kiválasztanunk az egészségbiztosításunkat, ez a jövő héten megtörténik, de ne ugorjak előre... :)











